Trosa Havsbads Camping
Passa på att bo kvar på Trosa Havsbads Camping en hel vecka, då den sjunde natten är gratis! Här finns servicebutik, gasol, sandstrand, fiske, båtar och servering. uppdatera info om campingen
Adress:
Rävuddsvägen,
61922
Trosa
Tel:
0156-12494
Andra campingplatser i närheten:
- Skansholmens Camping
- Nickstabadets Camping
- Nickstabadets Camping
- Farstanäs Camping och Hav...
- Strandstuvikens Bad och C...
- Eklundsnäsbadets Camping
- Östnora Camping
- Jogersö Camping
- Stockholm SweCamp Flottsbro
- Mariefreds Camping



Betyg: 4
LUGN och fin camping om man ligger på rätt ställe bra bad med hopptorn för barnen och jättefint och nära att gå och strosa i trosa..servicehusen var inte så fina och moderna men väldigt mysigt tycker vi ///MMM
0 0 2010-07-29 kl. 20:31Betyg: 1
Vi återvänder aldrig till en camping med så otrevligt bemötande vid ankomst och försök att hitta anvisad plats. (Bl a. omärkta el-stolpar!)
1 0 2010-07-04 kl. 21:43Efter att ´incheckaren´ bryskt hänvisade oss till en annan plats, som visade sig vara upptagen flera dagar till, gav vi upp.
Hoppas att man ´bara hade en dålig dag´ men enligt andra campare som försökte hjälpa oss var beteendet i receptionen inte ovanligt. Vi lämnade Trosa camping mycket besvikna, naturligtvis utan att övernatta.
Betyg: 4
Trevlig camping med bra läge någon mil utanför Trosa centrum. Jättemysiga tältområden, fräscha toaletter och skaplig strand.
0 0 2009-08-07 kl. 21:23Betyg: 3
En trevlig camping men trånga tomter på vissa områden. Cykelväg in till Trosa.
0 0 2009-06-14 kl. 08:49Betyg: 5
Trevligt personal fin omradet.
0 0 2009-04-27 kl. 20:33Vi kommer tilbaka:))
Betyg: 2
Var på campingen sommaren 08 flera gånger. Trevliga grannar och badet var jätte bra men toa,duch var ingen höjdare. skitigt var det och i service huset var det inte så rent heller. Ska vara gräs överallt också tycker vi. Kommer inte att åka tillbaka och det vet jag fler som inte ska.
0 1 2009-01-26 kl. 12:03Betyg: 5
UNDERBART FANTASKTIGT HÄRLIGT AVKOPPLANDE PERSONAL OCH NÄRA TILL TROSA stadVI KOMMER TILLBAKA
0 0 2008-11-09 kl. 08:05Betyg: 4
stugorna med fyra bäddar är i bra skick med kylskåp och stekplatta. Tältplatsena beror helt på vart man väljer att plasera sitt tält, själv har jag inte upplevt någonting negativt med dem.
0 0 2008-10-30 kl. 12:34vi är ett gäng på ungifär 15 pers. som åker hit varje sommar och på dom ca. 10 åren vi varit här har jag trivts bra. kiosk och minigolfbana finns. varmt bröd går att beställa till frukost.
vid vattnet finns hopptorn. bra fär både barn, vuxna och ungdommar.
Betyg: 2
Här är det ganska små campingtomter och även platser med grus, det gillar inte jag
0 0 2008-09-05 kl. 14:15Fint bad men litet
Tillhör inte mina favorit campingar
Betyg: 4
Mycket mysig och barnvänlig camping. Vi kommer åka dit igen.
0 0 2008-09-01 kl. 22:15